رسته های شغلی ⌵

سوالات متداول

درباره راهکارهای مثبت نیکان

بله شرکت راهکارهای مثبت نیکان به شماره ثبت ۵۶۱۷۶۳ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۳۰۰۲۸۲ در ایران به صورت قانونی ثبت شده است.

شرکت راهکارهای مثبت نیکان در سال ۱۳۹۹ و پس از ثبت قانونی شروع به فعالیت نمود.

ما از ۱۳۹۵ و در قالب آژانس ۳۶۰ درجه کسب وکار و مهاجرت چهره نگار در حال خدمت رسانی به هموطنان برای انواع روش های مهاجرتی از جمله ویزاهای کاری بوده ایم.

ما از ۱۳۹۹ تا کنون با جمع آوری بهترین متدها و اجرای آن گستره ای وسیع شامل بیش از ۱۸ کشور و بیش از ۵۵ روش مختلف را برای مهاجرت کاری شما آماده کردیم.

درباره مهاجرت کاری

از مهم ترین شرایط دریافت ویزاهای کار میتوان به سن مناسب، مدرک تحصیلی و سوابق مرتبط کاری با آن و میزان تسلط بر زبان مورد استفاده آن کشور اشاره کرد.

مدارک هویتی، مدارک تحصیلی و مدارک شغلی از اصلی ترین مدارک برای استارت فرآیند مهاجرت کاری هستند.

بله بهترین سن برای مهاجرت از طریق کار برای افراد مابین ۲۶ تا ۴۳ سال است.

کشورهایی همچون کانادا، آلمان و انگلیس در حال حاضر برنامه های مختلفی جهت جذب نیروی کار دارند. همچنین برخی کشورهای حوزه خلیج فارس نیز دارای شرایط مطلوبی برای مهاجرت کاری هستند.

برای متقاضیانی که قصد اقدام در مشاغل تخصصی دارند حداقل مدرک لیسانس و افرادی که برای مشاغل عمومی به دنبال کار هستند داشتن مدرک دیپلم الزامی است.

درباره سامانه کاریابی بین المللی نیکان

ما در سال ۱۴۰۰ با تاسیس بانک فرصت های شغلی آماده که هر روزه ده ها فرصت شغلی مختلف در کشورهای برتر را پوشش می دهد مخاطبانمان را برای تصمیم گیری دقیق تر یاری نمودیم.

این سامانه به صورت تخصصی در خصوص برنامه های مهاجرت کاری خدمات ارائه میدهد. ما در سه عرصه جغرافیایی قاره آمریکای شمالی, اروپا و آسیا متمرکز هستیم.

در حال حاضر این سامانه ۲۸ کشور مختلف در چهار قاره را پوشش می دهد. هرچند که در برخی از کشورها همچون کانادا و آلمان روش های متنوعی برای دریافت ویزای کاری وجود دارد.

بیش از ۹۰ عنوان شغلی متنوع در دسترس کارجویان قرار گرفته است. ما در تلاش هستیم تا سال ۲۰۲۴ عناوین شغلی اصلی تحت پوشش سامانه را به ۱۴۰ عنوان مختلف افزایش دهیم.

درباره نحوه قرارداد با ما

تمامی قراردادهای این مجموعه به صورت رسمی با شرکت راهکارهای مثبت نیکان و یا شرکت مادر آن شرکت چهره نگار سپندار بسته خواهد شد.

در ابتدا متقاضیان با مشاورین تلفنی شرکت گفت و گو کرده و پس از ارائه رزومه و اخذ تاییدیه از جاب سنتر های بین المللی برای آنها جلسه حضوری فراهم میگردد. در صورت علاقه مندی شما, جلسات مشاوره حضوری برای بررسی دقیق تر شرایط و جزئیات برگزار خواهد شد. در پایان با ارائه درفت قرارداد شما آن را بررسی کرده و سپس با عقد قرارداد فرآیند رسمی پرونده شما آغاز می گردد.

هرچند که باعث افتخار ماست که به صورت حضوری در مجموعه راهکارهای مثبت در خدمت شما باشیم، اما این امکان برای عزیزانی که در تهران حضور ندارند و قصد عقد قرارداد با مجموعه ما را دارند فراهم شده است که پس از صحبت های نهایی و رسیدن به توافق، قرارداد برای آنها پست شود.

در تمامی قراردادهای مجموعه راهکارهای مثبت جهت رفاه حال متقاضیان انواع روش های پرداختی وجود دارد.

اغلب قراردادهای راهکارهای مثبت نیکان دارای ضمانت بازگشت وجه هستند و وابسته به جزئیات آن شامل بازگشت اغلب هزینه دریافتی هستند. ما مفتخر هستیم که مسئولیت های خودمان را تا دریافت جاب آفر به صورت قطعی همواره به عهده گرفته ایم.

Call Now Buttonتماس بگیرید